Buderus Logomax Kombi Servisi

BUDERUS LOGOMAX

Garantili hizmet kalitemiz Buderus klima ve kombi servisi ile sizlere hizmet vermektedir. Her marka, model Buderus kombi ve klima servisi uzaman kadromuz ile sizlere daha hızlı ve çözüm odaklı hizmet sunmaktayız. 7/24 acil servis teknisyenlerimiz. Küçükçekmece Buderus kombi servisi, Avcılar Buderus kombi servisi, Esenyurt Buderus kombi servisi, Beylikdüzü Buderus kombi servisi, Büyükçekmece Buderus kombi servisi, ekipleri olarak siz değerli tüketicilerimizin hizmetindeyiz.

BUDERUS Logomax CL Arıza Kodu

►►Sıcak kullanım suyu sıcaklık sensörü arızalı (Logamax UOS2-24/28K) Çözüm: Kullanım suyu sıcaklık sensörünü ve bağlantı kablosunu kontrol edin.

BUDERUS Logomax SH Arıza Kodu

►►EMS işletiminde kesintiÇözüm: Bağlantı kablosunu ve termostatı kontrol edin.

BUDERUS Logomax CL Arıza Kodu

►►Kullanım suyu sıcaklık sensörü doğru monte edilmemiş (Logamax UOS2-24/28K). Çözüm: Montaj yerini kontrol edin, sensörü sökün ve ısı transfer macunu sürerek yeniden monte edin.

BUDERUS Logomax CP Arıza Kodu

►►Boyler sensörü algılanmıyor.Çözüm: Boyler sensörünü ve bağlantı kablosunu kontrol edin.

BUDERUS Logomax 9C Arıza Kodu

►►Kod anahtarı algılanmıyor.Çözüm: Kod anahtarını yerine doğru takın, numarasını kontrol edin, ölçün, gerekirse değiştirin

BUDERUS Logomax 3A Arıza Kodu

►►Dif. basınç şalteri işletme esnasında açıyor (Fan devir hızı sağlanamıyor). Çözüm: Dif. basınç şalterini, atık gaz tahliyesini ve fanı kontrol edin.

BUDERUS Logomax QP Arıza Kodu

►►Dif. basınç şalteri sükunet halinde açmıyor. Çözüm: Dif. basınç şalterini kontrol edin

BUDERUS Logomax 3C Arıza Kodu

►►Dif. basınç şalteri kapatmıyor.Çözüm: Dif. basınç şalterini ve atık gaz tahliyesini kontrol edin.

BUDERUS Logomax 2E Arıza Kodu

►►Isıtma tesisatı su basıncı düşük. Çözüm: Su basıncını kontrol edin, gerekiyorsa tamamlayın. (Tavsiye Ettigimiz 1.5 ile 2.0 Arasında Olmasıdır.)

BUDERUS Logomax 8Y Arıza Kodu

►►8 – 9 köprüsü algılanmıyor. Çözüm: Soket yerine oturmamış, köprü eksik, yerden ısıtma sıcaklık sınırlayıcısı devreye girmiş.

BUDERUS Logomax 2P Arıza Kodu

►►Isıtma devresinde ani veya çok hızlı sıcaklık yükselmesi. Çözüm: Pompa ve by-pass hattını kontrol edin.

BUDERUS Logomax 4Y Arıza Kodu

►►Gidiş suyu sıcaklık sensörü arızalı. Çözüm: Sıcaklık sensörünü ve bağlantı kablosunu kontrol edin.

BUDERUS Logomax 4C Arıza Kodu

►►Emniyet termostatı (STB) devreye girmiş. Çözüm: Tesisat basıncını, sıcaklık sensörünü, pompayı, elektronik kart sigortasını kontrol edin kombinin içindeki havasını alın.

BUDERUS Logomax 6A Arıza Kodu

►►Alev algılanmıyor. Çözüm: Gaz giriş vanası açık mı ? Gaz giriş basıncını, şebeke bağlantısını, ateşleme elektrodu ve kablosunu, iyonizasyon elektrodu ve kablosunu kontrol edin.

BUDERUS Logomax EC Arıza Kodu

►►Dahili hata Çözüm: Elektrik soket kontaktlarını, ateşleme kablolarının bağlantılarını kontrol edin, eger sorun devam ediyorsa elektronik kartı değiştirin

BUDERUS Logomax EL Arıza Kodu

►►Referans gerilimi (dahili düşük voltaj) hatalı Çözüm: Elektronik kartı değiştirin

BUDERUS Logomax 6C Arıza Kodu

►►Cihaz kapandığı halde alev algılanmaya devam ediyor. Çözüm: Elektroda su gelmiş olabilir, Elektrodu kablosuyla birlikte değiştirin.

BUDERUS Logomax EP Arıza Kod

►►Yanlışlıkla uzun süreli reset butonuna basılmış (30 saniyeden Fazla Basılmış). Çözüm: Reset butonuna tekrar basın. Tekrar aynı arızaya geçerse reset butonunu kontrol edin.